Išsamiai apie „Google Adwords“ Marketing

Adwords mobiliesiems telefonams. Rūšys ir rekomendacijos – Adwords gidas (VII dalis)

Campañas de Google Adwords para móviles

Sužinokite daugiau apie įrankį Adwords mobiliesiems telefonams ir reklamų rūšis bei kaip galite atkreipti klientų dėmesį, kai jie naršo internete mobiliuoju telefonu.

Kaip jau žinoma, Google algoritmai ir slapukai geba atpažinti prietaisą, iš kurio naršoma internete. Google Adwords pastebi skirtingas prietaisų ypatybes ir leidžia suskirtstyti kampanijos reklamas pagal prietaiso rūšį: ar tai būtų išmanusis telefonas, planšetė ar kompiuteris. Šiame straipsnyje aptarsime pagrindines idėjas, į kurias svarbu atsižvelgti, kai Adwords įrankis naudojamas kampanijos reklamai mobiliuosiuose telefonuose.

 

Reklamos vieta

Mobilusis telefonas ar planšetė pateikia daugiau vietos variantų reklamai. Kaip ir kompiuterio ekrane, Adwords rodo sukurtą reklamą tiek paieškos rezultatuose interneto naršyklėje, tiek vaizdinės reklamos tinkle.

Vis dėlto galima išskirti vieną skirtumą tarp šių prietaisų. Mobiliuosiuose telefonuose ir planšetėse Adwords sistema geba rodyti reklamas pagal įdiegtą programėlę. Tokiu būdu galima sukurti įvairių rūšių reklamas, kurių nerodytų kompiuteris.

 

Reklamų rūšys mobiliesiems telefonams su Adwords

Daugelis naudojamų reklamų kompiuteryje taip pat gali būti rodomos mobiliajame telefone: tekstinės, vaizdinės, dinaminės HTML5 reklamos. Tačiau yra išskirtinių reklamų rūšių išmaniesiems telefonams ir planšetėms. Pavyzdžiui, programėlės pasiūlymams, vaizdinės ar su įrašu, kurios veda tiesiogiai į interneto svetainę ar į programėlių atsisiuntimo internetinę parduotuvę. Kita mobiliųjų telefonų ypatybė, tai galimybė sukurti „tik skambutis“ reklamą, kurią paspausdamas klientas nuvedamas tiesiai į e. parduotuvę be naršyklės pagalbos.

 

Paspaudimo modifikacija prietaisams

Adwords pagalba sukursite ne tik savo kampanijos reklamą mobiliajame telefone, bet ir sugrupuosite bei nustatysite paspaudimo modifikaciją savo prietaisui.

Bet įsidėmėkite, prieš įjungdami šią funkciją prietaisui, svarbu peržiūrėti analitinius duomenis savo interneto svetainę. Tokie įrankiai, kaip Google Analytics parodys iš kokio prietaiso dažniausiai prisijungiama ir kuriuo prietaisu dažniausiai naudojamasi. Pasitaiko, kad žmonės pamatę jūsų interneto svetainę kompiuteryje, nekeičia jo į išmanųjį telefoną, nes jiems labiau patinka interneto svetainės variantas kompiuteryje. Jei matote šitokį klientų naudojamų prietaisų pokytį, tuomet užtikrinkite, kad viskas veiktų nepriekaištingai, be techninių kliūčių. Taip pat tikėtina, kad naudotojai vis mažiau naudosis mobiliaisiais telefonais. Tuomet jums būtų naudinga įdiegti šią paspaudimo modifikaciją su Adwords įrankiu, jei norite, kad jūsų interneto svetainė atsirastų aukštose paieškos pozicijose. Tą pasieksite, jei sukonfigūruosite savo kampaniją ir įjungsite prietaiso paspaudimo modifikaciją.

Pavyzdžiui, jei iš anksto nustatyta maksimali CPC kaina tam tikram raktažodžiui yra €1,00, galime pakeisti parametrus taip, kad sistema šią kainą padidintų iki 10%, 20% ar iki bet kokios mums reikiamos sumos. Tokiu būdu taip pat galite sumažinti paspaudimų procentinį skaičių.

 

Jei vykdote Adword mobiliąją kampaniją, turėtumėte atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:

  • Patikrinkite interneto svetainės mobiliajame telefone veikimą. Nors jau minėjome tai savo straipsnyje, tačiau tai išties svarbu, kad verta pakartoti dar kartą. Svarbu optimizuoti visą interneto svetainę mobiliesiems prietaisams. Interneto svetainės sudedamosios dalys turi būti teisingai parinktos pagal kiekvieną skirtingą nustatymą. Įkėlimo greitis turi būti optimalus, navigacija vertinga, paprasta, nesudėtinga. Neverta atkreipti klientų dėmesį, kurie naudojasi mobiliuoju srautu, jei interneto svetaine naudotis sudėtinga.
  • Žinokite apie savo klientus ir siūlomą produktą viską. Vis dažniau produktas ar paslauga įsigijama mobiliuoju telefonu nei planšete ar kompiuteriu. Turite žinoti savo auditoriją ir kokiais prietaisais jie naudojasi tam, kad matytumėte, ar kuriems produktams suteikti nuolaidas. Tačiau neskirstykite klientų pagal amžių: jei klientas naudojasi mobiliuoju telefonu, tai jis – jaunas, jei kompiuteriu – vyresnio amžiaus. Žinoma, tai gali jums padėti susiorientuoti ir padės, analizuojant interneto svetainės turinį ir socialinius tinklus. Sužinosite kokie klientai aplanko jūsų interneto svetainę ir kokių prietaisų pagalba jie pasiekia jūsų e. parduotuvę.
  • Nustatykite reklamas pagal domėjimosi objektus Kiekvienas verslas turi savo charakteristiką. Bet kuriuo atveju, jūs turite apibrėžti savo verslo startegiją. Pavyzdžiui, jei pirkimo procesas baigtas ir klientas liko patenkintas paslauga, galbūt turėtumėte jį sudominti ,,tik skambutis“ reklama. O gal turite mobiliąją programėlę, kurios pagalba klientas gali įsigyti jūsų produktus. Arba norite, jog klientai paspaudę jūsų reklamą būtų nuvesti į programėlių atsisiuntimo interneto parduotuvę? Norėdami gero rezultato, turite sukurti įvairių rūšių reklamos strategiją ir įdarbinti sistemos įrankius.
  • Žvelkite į ateitį ir neatsisakykite mobiliųjų telefonų: kurkite savo kampaniją ir strategijas galvodami apie ateitį. Tiesa, vis dažniau ir dažniau mobilieji telefonai naudojami tiek apsipirkimui, tiek naršymui internete. Pagal statistinius duomenis Ispanijoje mobilieji telefonai išlieka pirmoje vietoje pagal interneto naudojimą –  88,3% ir žymiai lenkia kompiuterius. Jei vis dar neperkėlėte savo kampanijos ir strategijos į mobiliuosius prietaisus, metas pradėti. Turint omenyje, mobiliųjų telefonų naudojimo didėjimą ateityje, galite tapti pranašesni už savo konkurentus.

Nustačius tinkamus parametrus mobiliajame telefone su Adwords surasti daugiau klientų. Jei tinkamai panaudosite gautus duomenis, jūs sužinosite viską apie savo klientus. Ši reklamos kampanija puikiai veikia paieškos sistemoje ir padės įgyti daugiau potencialių klientų, kurie labiau linkę apsipirkinėti mobiliųjų telefonų pagalba. Jei norite daugiau sužinoti apie Adwords ir kokia jo nauda verslui, rekomenduojame toliau skaityti mūsų straipsnius.

Adwords mobiliesiems telefonams. Rūšys ir rekomendacijos – Adwords gidas (VII dalis)
4.5 (90%) 2 votes

Panašūs įrašai

Palikite komentarą