Adapteris Startech ST12MHDLAN2K
Apraksts
  • Iekļauts:
    • Montāžas komplekts
    • Lietotāja manuālis
  • Tips: Adapteris
  • Kleur: Melns
  • Spraudņa veids: Tips M
  • Connections:
    • HDMI
    • RJ45
  • Izšķirtspēja: Full HD
  • Gads: 2018
  • Spriegums:
    • 12 V
    • 100 - 240 V
  • Skaļruņi: 7.1
  • Sertifikāts: RoHS
  • Nav iekļauts: AC Adapteris
  • Strāvas Stiprums:
    • 1,5 A
    • 0,6 A