Kārbas ventilators Startech FAN7X15TX3
Apraksts
Startech ventilators FAN7X15TX3 ir ierīce, kas paredzēta, lai nodrošinātu efektīvu papildu dzesēšanu jūsu datora iekšpusē, ideāli piemērota korpusa optimālās temperatūras uzturēšanai vai kā nomaiņa specifiskos dzesēšanas risinājumos. Šim ventilatoram ir 70 mm diametrs un 15 mm dziļums, standarta izmēri, kas ļauj viegli uzstādīt to dažādās datora vietās, tostarp sānu panelī vai saderīgos CPU dzesētājos. Tā gultņu dizains ar lodīšu gultņiem nodrošina lielāku izturību un uzticamību, samazinot mehānisko nodilumu un pagarinot ventilatora kalpošanas laiku salīdzinājumā ar sleeve tipa gultņiem. Darbojas ar 12 V spriegumu un maksimālo ātrumu līdz 3500 apgr./min., nodrošinot gaisa plūsmu, kas efektīvi un pastāvīgi atdzesē kritiskos komponentus. Savienojums tiek veikts ar TX3 savienotāju, kas ietver tahometru, lai reāllaikā uzraudzītu apgriezienus minūtē, sniedzot sistēmai precīzu informāciju par ventilatora darbības stāvokli un atvieglojot termisko vadību no mātesplates. Ventilators ir izgatavots no izturīga plastmasas, apvienojot melnu un baltu krāsu, kas estētiski iederas, nezaudējot funkcionalitāti. Šis ventilators ir universāls risinājums galddatoriem, kuriem nepieciešama uzticama nomaiņa vai papildkomponents iekšējās ventilācijas uzlabošanai, īpaši ierobežotā telpā, kur nepieciešams kompakts un efektīvs ventilators. Kopumā Startech FAN7X15TX3 ir praktiska un izturīga izvēle dzesēšanas optimizēšanai datoros, palīdzot uzturēt ierīču veiktspēju un termisko stabilitāti.
  • Tips:
    • Ventilators
    • Planšetdatora Turētājs Mašīnai
  • Kleur:
    • Melns
    • Balts
  • Materiaal: Plastmasa
  • Spriegums: 12 V